Home > Officer Directory

  Officer Name Photo Officer Position Division/Section/Unit Officer Email Officer Address Phone Number Fax Number
321 Syarul Emy Abu Samah photo Pegawai Teknologi Maklumat Bahagian Pengurusan Sumber Manusia

syarul.samah@miti.gov.my Tingkat 9, Blok 10, 50622, Kuala Lumpur, WP Kuala Lumpur 03 - 62000202 03 - 62031303
322 Nur Jannah Shaari photo Penolong Pengarah Bahagian Dasar dan Rundingan Pelbagaihala
Seksyen Amalan Perdagangan
jannah.psh@miti.gov.my Tingkat 14, Blok 8, 50622, Kuala Lumpur, WP Kuala Lumpur 03 - 62000120 03 - 62016394
323 Nor Farahdila Hairoman photo Perangkawan Bahagian Perancangan Strategik
Seksyen Penyelidikan
Unit Khidmat Pengguna dan Analisis
farahdila@miti.gov.my Tingkat 15, Blok 8, 50622, Kuala Lumpur, WP Kuala Lumpur 03 - 62000473 03 - 62012573
324 Noor Amalina Mohd Ismail photo Perangkawan Bahagian Perancangan Strategik
Seksyen Penyelidikan
Unit Ekonomi dan Antarabangsa
amalina@miti.gov.my Tingkat 15, Blok 8, 50622, Kuala Lumpur, WP Kuala Lumpur 03 - 62000468 03 - 62012573
325 Hidzir Hamzah photo Perangkawan Bahagian Perancangan Strategik
Seksyen Penyelidikan
Unit Khidmat Pengguna dan Analisis
hidzir.hamzah@miti.gov.my Tingkat 15, Blok 8, 50622, Kuala Lumpur, WP Kuala Lumpur 03 - 62000480 03 - 62012573
326 Mohd Zaki Sarpan photo Pegawai Psikologi Bahagian Pengurusan Sumber Manusia

Unit Sumber Manusia V
zaki.sarpan@miti.gov.my Tingkat 9, Blok 10, 50622, Kuala Lumpur, WP Kuala Lumpur 03 - 62000223 03 - 62017320
327 Abdul Rashid Omar photo Pegawai Perhubungan Awam Unit Komunikasi Korporat
Seksyen Hal Ehwal Korporat
rashid.omar@miti.gov.my Tingkat 12, Blok 10, 50622, Kuala Lumpur, WP Kuala Lumpur 03 - 62000048 03 - 62011632
328 Wardah Sina photo Pustakawan Pusat Sumber

Unit Perkhidmatan Teknikal dan Komputer
wati@miti.gov.my Tingkat 11, Blok 10, 50622, Kuala Lumpur, WP Kuala Lumpur 03 - 62000143 03 - 62013867
329 Noraini Noran Abdullah photo Pustakawan Pusat Sumber

Unit Perpustakaan dan Dokumentasi
noran@miti.gov.my Tingkat 11, Blok 10, 50622, Kuala Lumpur, WP Kuala Lumpur 03 - 62000142 03 - 62013867
330 Hirdayu Mohd Tahir photo Akauntan Bahagian Akaun

hirdayu.tahir@miti.gov.my Tingkat 13, Blok 10, 50622, Kuala Lumpur, WP Kuala Lumpur 03 - 62000090 03 - 62013616
331 Juita Mohd Jamil photo Akauntan Bahagian Dasar dan Rundingan Pelbagaihala
Seksyen Amalan Perdagangan
Unit Anti Lambakan
juita.jamil@miti.gov.my Tingkat 14 (Kanan), Blok 8, 50622, Kuala Lumpur, WP Kuala Lumpur 03 - 62000117 03 - 62016394
332 Rameswaran Thangaveloo photo Penguasa Kastam Bahagian Dasar dan Rundingan Pelbagaihala
Seksyen Amalan Perdagangan
Unit Pelindung
rameswaran@miti.gov.my Tingkat 14 (Kanan), Blok 8, 50622, Kuala Lumpur, WP Kuala Lumpur 03 - 62000114 03 - 62016394
333 Siti Hajar Rusli photo Akauntan Bahagian Dasar dan Rundingan Pelbagaihala
Seksyen Amalan Perdagangan
Unit Pelindung
hajar.rusli@miti.gov.my Tingkat 14, Blok 8, 50622, Kuala Lumpur, WP Kuala Lumpur 03 - 62000126 03 - 62016394
334 M. Zakaria Ibrahim photo Juruaudit Pejabat Audit Dalam
Seksyen Audit Kewangan
zakaria.ibrahim@miti.gov.my Tingkat 5, Blok 10, 50622, Kuala Lumpur, WP Kuala Lumpur 03 - 62000054 03 - 62013154
335 Yang Akma Jaapar photo Pegawai Tadbir Bahagian Dasar Sektoral
Seksyen Dasar Sektoral III
yangakma@miti.gov.my Tingkat 8, Blok 10, 50622, Kuala Lumpur, WP Kuala Lumpur 03 - 62000334 03 - 62018124
336 Nazrullah Shahul Hameed photo Pegawai Tadbir Bahagian Dasar dan Rundingan Pelbagaihala
Seksyen Amalan Perdagangan
nazrullah@miti.gov.my Tingkat 14, Blok 8, 50622, Kuala Lumpur, WP Kuala Lumpur 03 - 62000124 03 - 62016394
337 Nurul Arshana Mohd Jalil photo Pegawai Tadbir Bahagian Pengurusan Sumber Manusia
Unit Sumber Manusia IV
arshana.jalil@miti.gov.my Tingkat 9, Blok 10, 50622, Kuala Lumpur, WP Kuala Lumpur 03 - 62000201 03 - 62017320
338 Khairul Azwan Wahab photo Pegawai Tadbir Bahagian Perancangan Strategik

khairulazwan@miti.gov.my Tingkat 15, Blok 8, 50622, Kuala Lumpur, WP Kuala Lumpur 03 - 62000476 03 - 62012573
339 Nina Suhaila Hamizin photo Pegawai Tadbir Bahagian Dasar Sektoral

nina.hamizin@miti.gov.my Tingkat 8, Blok 10, 50622, Kuala Lumpur, WP Kuala Lumpur 03 - 62000334 03 - 62018124
340 Noor Asyima Shuaib photo Pegawai Tadbir Bahagian Pembangunan Keusahawanan
Seksyen Pembangunan Perniagaan dan Pemasaran
asyima.shuaib@miti.gov.my Tingkat 6 Kanan, Menara Usahawan, 62652, Putrajaya, WP Putrajaya 03 - 88805034 03 - 88805122
[<] Page [>]