Home > Officer Directory

  Officer Name Photo Officer Position Division/Section/Unit Officer Email Officer Address Phone Number Fax Number
321 Haullah Zubir photo Pegawai Teknologi Maklumat Bahagian Pengurusan Maklumat
Seksyen Aplikasi
Unit Aplikasi EKP
haullah@miti.gov.my Tingkat 1, Blok 10, 50622, Kuala Lumpur, WP Kuala Lumpur 03 - 62000408 03 - 62033142
322 Daniel Musa Mohd. Daud photo Pegawai Teknologi Maklumat Bahagian Pengurusan Maklumat
Seksyen Operasi
Unit Sokongan Teknikal
daniel@miti.gov.my Tingkat 3, Blok 10, 50622, Kuala Lumpur, WP Kuala Lumpur 03 - 62000339 03 - 62033142
323 Adibah Che Mat Daon photo Pegawai Teknologi Maklumat Bahagian Pengurusan Maklumat
Seksyen Aplikasi
Unit Automasi Pejabat dan EG
adibah@miti.gov.my Tingkat 1, Blok 10, 50622, Kuala Lumpur, WP Kuala Lumpur 03 - 62000415 03 - 62033142
324 Sumaiah Ramli photo Pegawai Teknologi Maklumat Bahagian Pengurusan Maklumat
Seksyen Aplikasi
Unit Automasi Pejabat dan EG
sumaiah@miti.gov.my Tingkat 1, Blok 10, 50622, Kuala Lumpur, WP Kuala Lumpur 03 - 62000412 03 - 62033142
325 Mangaleswari ap Arjunan photo Pegawai Teknologi Maklumat Bahagian Pengurusan Maklumat
Seksyen Aplikasi
Unit Aplikasi EKP
mangaleswari@miti.gov.my Tingkat 1, Blok 10, 50622, Kuala Lumpur, WP Kuala Lumpur 03 - 62000410 03 - 62033142
326 Sarliza Md. Isa photo Pegawai Teknologi Maklumat Bahagian Pengurusan Maklumat
Seksyen Aplikasi
Unit Aplikasi Perdagangan
sarliza@miti.gov.my Tingkat 1, Blok 10, 50622, Kuala Lumpur, WP Kuala Lumpur 03 - 62000417 03 - 62033142
327 Azreen Elny Ahmad Tarmizi photo Pegawai Teknologi Maklumat Bahagian Pengurusan Maklumat
Seksyen Aplikasi
Unit Aplikasi Industri
azreenelny@miti.gov.my Tingkat 1, Blok 10, 50622, Kuala Lumpur, WP Kuala Lumpur 03 - 62000424 03 - 62033142
328 Nurul Hani Nortarja photo Pegawai Teknologi Maklumat Bahagian Pengurusan Maklumat
Seksyen Aplikasi
Unit Automasi Pejabat dan EG
nhani@miti.gov.my Tingkat 1, Blok 10, 50622, Kuala Lumpur, WP Kuala Lumpur 03 - 62000406 03 - 62033142
329 Ungku Noor Haidah Ungku Ahmad photo Pegawai Teknologi Maklumat Bahagian Pembangunan Keusahawanan
Institut Keusahawanan Negara
Unit Pentadbiran, Kewangan dan Sumber Manusia
haidah@miti.gov.my Tingkat 3, Menara Usahawan, 62652, Putrajaya, WP Putrajaya 03 - 88805036 03 - 88805028
330 Syarul Emy Abu Samah photo Pegawai Teknologi Maklumat Bahagian Pengurusan Sumber Manusia

syarul.samah@miti.gov.my Tingkat 9, Blok 10, 50622, Kuala Lumpur, WP Kuala Lumpur 03 - 62000202 03 - 62031303
331 Nor Farahdila Hairoman photo Perangkawan Bahagian Perancangan Strategik
Seksyen Penyelidikan
Unit Khidmat Pengguna dan Analisis
farahdila@miti.gov.my Tingkat 15, Blok 8, 50622, Kuala Lumpur, WP Kuala Lumpur 03 - 62000473 03 - 62012573
332 Noor Amalina Mohd Ismail photo Perangkawan Bahagian Perancangan Strategik
Seksyen Penyelidikan
Unit Ekonomi dan Antarabangsa
amalina@miti.gov.my Tingkat 15, Blok 8, 50622, Kuala Lumpur, WP Kuala Lumpur 03 - 62000468 03 - 62012573
333 Hidzir Hamzah photo Perangkawan Bahagian Perancangan Strategik
Seksyen Penyelidikan
Unit Khidmat Pengguna dan Analisis
hidzir.hamzah@miti.gov.my Tingkat 15, Blok 8, 50622, Kuala Lumpur, WP Kuala Lumpur 03 - 62000480 03 - 62012573
334 Mohd Zaki Sarpan photo Pegawai Psikologi Bahagian Pengurusan Sumber Manusia

zaki.sarpan@miti.gov.my Tingkat 9, Blok 10, 50622, Kuala Lumpur, WP Kuala Lumpur 03 - 62000223 03 - 62017320
335 Abdul Rashid Omar photo Pegawai Perhubungan Awam Unit Komunikasi Korporat
Seksyen Hal Ehwal Korporat
rashid.omar@miti.gov.my Tingkat 12, Blok 10, 50622, Kuala Lumpur, WP Kuala Lumpur 03 - 62000048 03 - 62011632
336 Wardah Sina photo Pustakawan Pusat Sumber

Unit Perkhidmatan Teknikal dan Komputer
wati@miti.gov.my Tingkat 11, Blok 10, 50622, Kuala Lumpur, WP Kuala Lumpur 03 - 62000143 03 - 62013867
337 Noraini Noran Abdullah photo Pustakawan Pusat Sumber

Unit Perpustakaan dan Dokumentasi
noran@miti.gov.my Tingkat 11, Blok 10, 50622, Kuala Lumpur, WP Kuala Lumpur 03 - 62000142 03 - 62013867
338 Hirdayu Mohd Tahir photo Akauntan Bahagian Akaun

hirdayu.tahir@miti.gov.my Tingkat 7, Blok 10, 50622, Kuala Lumpur, WP Kuala Lumpur 03 - 62000090 03 - 62015084
339 Rameswaran Thangaveloo photo Penguasa Kastam Bahagian Dasar dan Rundingan Pelbagaihala
Seksyen Amalan Perdagangan
rameswaran@miti.gov.my Tingkat 14, Blok 8, 50622, Kuala Lumpur, WP Kuala Lumpur 03 - 62000114 03 - 62016394
340 Muhammad Syafiq Safiain photo Pegawai TAPS Bahagian Dasar Sektoral
Seksyen Dasar Sektoral I
syafiq.safiain@miti.gov.my Tingkat 8, Blok 10, 50622, Kuala Lumpur, WP Kuala Lumpur 03 - 62000254 03 - 62018124
[<] Page [>]